Krasnale

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Koronowirus - ważne informacje

Szanowni Państwo,
w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32

Prewencyjne zamknięcie szkół i przedszkoli

Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego począwszy od poniedziałku 16 marca 2020 roku zajęcia w przedszkolu będą zawieszone na 2 tygodnie.

W czwartek i piątek 12 i 13 marca br. w przedszkolu nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne, a jedynie zapewniona będzie opieka dla dzieci, których rodzice nie będą w stanie tej opieki zapewnić.
Rodzicom, którzy maja dziecko do lat 8 przysługuje zasiłek opiekuńczy. Szczegółowe informacje na stronie ZUS.
Drodzy Rodzice, to nie są wakacje ani ferie. Placówki oświatowe zamknięto po to, aby dzieci przebywały w domu i nie roznosiły wirusa. Młodzi są dużym zagrożeniem przy zakażaniu innych.
Rodzice, dbajcie o swoich seniorów i starajcie się nie zostawiać dzieci pod opieką dziadków.

Informacja Ministerstwa Edukacji Narodowej - zobacz

Apel Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego do rodziców/opiekunów - zobacz

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego - zobacz

Plakat Ministerstwa Zdrowia - Jak zapobiegać zakażeniu? - zobacz