Krasnale

Zasady w grupie "KRASNALE"

Dzieci od początku roku szkolnego dzieci podczas dnia w przedszkolu postępują według następujących zasad:
1) bawimy się zgodnie z innymi dziećmi i dzielimy się zabawkami;

2) podczas posiłku siedzimy przy stoliku, staramy się nie brudzić wokół siebie, podczas posiłków nie rozmawiamy;

3) w szatni próbujemy sami się ubierać, w razie kłopotów prosimy o pomoc Panie, które zawsze nam pomogą;

4) na placu zabaw pamiętamy o bezpiecznej zabawie

Wiosna...

W oczekiwaniu na nadejście wiosny "Krasnale" zamieniły się w ogrodników i dzielnie pomagały przy organizacji zielonego kącika w swojej sali. Dzieci codziennie podlewają i obserwują wzrost posadzonych roślinek.

Skrzynia Zmysłów

Prawdziwa zima to  okazja do eksperymentowania ze śniegiem. "Krasnale" skorzystały też z przedszkolnej Skrzyni Zmysłów. Dotykiem dzieci rozpoznawały przeróżne przedmioty.

Nauka czytania i pisania

Nasze "Krasnale" przygotowują się też do nauki czytania i pisania. Na zdjęciach pracują dzielnie Metodą Dobrego Startu.

"Krasnale"  dokarmiają ptaki

Przyszła wreszcie zima biała, w związku z tym "Krasnale"  dokarmiają ptaki. Uczą się też o tym, jak leśniczy pomaga zwierzętom. Na zdjęciach układają paśniki dla sarenek, dzików oraz innych zwierząt leśnych.