Nasz budynek

Przedszkole znajduje się w centrum dużego, ciągle rozwijającego się osiedla mieszkaniowego, w sąsiedztwie ZS Nr 3 na ul. Kazimierza Wielkiego 1. Budynek usytuowany jest w bezpiecznym miejscu, daleko od ulicy. W budynku znajdują się 4 przestronne i słoneczne sale dydaktyczne, bogato wyposażone w sprzęt i zabawki dostosowane do wieku i potrzeb dzieci. Przy każdej sali jest duża łazienka.

Ogromny, jasny hol pełni funkcję sali, w której odbywają się uroczystości, teatrzyki, koncerty, rytmika, zabawy i ćwiczenia gimnastyczne.

W budynku znajdują się również szatnie, pomieszczenia gospodarcze, kuchnia, gabinet do pracy indywidualnej i terapeutycznej (gabinet logopedyczno-psychologiczny), kancelaria dyrektora i intendentki.

W placówce zatrudnionych jest 20 osób, w tym 10 nauczycieli z odpowiednimi kwali-fikacjami pedagogicznymi do pracy w przedszkolu, którzy ustawicznie doskonalą się , wzbogacają swój warsztat pracy, uczestniczą w szkoleniach, kursach, podejmują studia podyplomowe.