Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Ewaluacja wewnętrzna

zobacz więcej
Przedszkole nr 6 „Bajka” w Wołominie jest placówką publiczną z ponad 50.letnią tradycją, prowadzoną i finansowaną przez Gminę Wołomin. Przedszkole nr 6 „Bajka” podejmuje działania ukierunkowane wyłącznie na tworzenie odpowiednich warunków do wszechstronnego rozwoju naszych wychowanków: fizycznego, intelektualnego, emocjonalnego i społecznego.

Informacje podstawowe

zobacz więcej
Przedszkole „Bajka” znajduje się w centrum dużego osiedla mieszkaniowego, w sąsiedztwie Zespołu Szkół nr 3.

Uroczystość nadania imienia "BAJKA"

zobacz więcej
Dnia 22 czerwca 2006r nasze przedszkole obchodziło bardzo doniosłą uroczystość. Z okazji 40 lecia istnienia zostało mu nadane imię ,,Bajka”.

Zarys historyczny

zobacz więcej
Nasze przedszkole ma już 40 lat. A wszystko zaczęło się w 1966 roku.  Początki działalności organizacyjnej związane są z osobą pani Henryki Maciejewskiej, która natychmiast nawiązała owocną współpracę z dyrekcją Zakładów Stolarki Budowlanej w Wołominie

Nasz budynek

zobacz więcej
Przedszkole znajduje się w centrum dużego, ciągle rozwijającego się osiedla mieszkaniowego, w sąsiedztwie ZS Nr 3 na ul. Kazimierza Wielkiego 1.

CELE PODSTAWOWE

zobacz więcej
1.  Stworzenie przyjaznej, rodzinnej atmosfery oraz zapewnienie warunków do rozwijania osobowości dziecka, zaspokajania potrzeb, wspierania talentu, zainteresowań, wyrówny- wania ewentualnych braków, szans.