Przedszkolny kalendarz

IV Mistrzostwa w piłce nożnej przedszkolaków

VIII Festiwal Piosenki
Zimowej

Dyżur wakacyjny 2017
Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Statut przedszkola

Informacje podstawowe

zobacz wicej
Dnia 22 czerwca 2006r nasze przedszkole obchodzio bardzo donios uroczysto. Z okazji 40 lecia istnienia zostao mu nadane imi ,,Bajka”.

Uroczysto nadania imienia "BAJKA"

Zarys historyczny

zobacz wicej
Nasze przedszkole ma ju 40 lat. A wszystko zaczo si w 1966 roku.  Pocztki dziaalnoci organizacyjnej zwizane s z osob pani Henryki Maciejewskiej, ktra natychmiast nawizaa owocn wspprac z dyrekcj Zakadw Stolarki Budowlanej w Woominie

Nasz budynek

zobacz wicej
Przedszkole znajduje si w centrum duego, cigle rozwijajcego si osiedla mieszkaniowego, w ssiedztwie ZS Nr 3 na ul. Kazimierza Wielkiego 1.

CELE PODSTAWOWE

zobacz wicej
1.  Stworzenie przyjaznej, rodzinnej atmosfery oraz zapewnienie warunkw do rozwijania osobowoci dziecka, zaspokajania potrzeb, wspierania talentu, zainteresowa, wyrwny- wania ewentualnych brakw, szans.