Przedszkolny kalendarz

IV Mistrzostwa w piłce nożnej przedszkolaków

VIII Festiwal Piosenki
Zimowej

Dyżur wakacyjny 2017
Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Statut przedszkola

Zestaw programów wychowania przedszkolnego

Witamy u smerfów !!!

Smerfy to liczna gromadka niebieskich ludzików żyjących w bajecznej wiosce w lesie. Są dobrze znane i lubiane przez wszystkie dzieci. Charakteryzuje je mądrość, odwaga, bezinteresowność, żywiołowość oraz chęć przeżywania nowych przygód. Smerfy lubią się śmiać, bawić, śpiewać, tańczyć oraz figlować i psocić. Lubią też uczyć się, zdobywać nowe umiejętności i wiedzę o otaczającym świecie oraz chętnie pracują. Smerfy pokazują nam, że nawet jeśli ktoś czasem zachowa się złośliwie jak Zgrywus i Ważniak, czy kłopotliwie jak Ciamajda, to przecież należy do naszej gromady i jest nam potrzebny. Smerfy zjadają przepyszne potrawy przygotowane przez Łasucha (Panie kucharki), a po obiedzie słodko odpoczywają jak Śpioch. Smerfy wiedzą, że należy słuchać rad mądrego Papy Smerfa i działać zgodnie z jego zaleceniami. Wszystkie te cechy charakteryzują nasze 5-latki i właśnie dlatego postanowiły nazwać swoją grupę Smerfy.