JUBILEUSZ 50-LECIA

BAJKA dla NiepodległejODDZIAŁ VIII "SÓWKI"

Kształcenie na odległość
Bezpieczeństwo w sieci

Ogłoszenia/Zarządzenia
Praca specjalistów

Aktualności
Nasze przedszkole
Nasz ogród
Teatrzyki  i  koncerty
Ramowy Rozkład Dnia
Nasze osiągnięcia

Akcja "Ćwiczyć każdy może"
Festiwal Piosenki Przedszkolnej
Gminny Konkurs Recytatorski

Dyżur wakacyjny
Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

Kadra
Rada Rodziców

Statut
Koncepcja pracy przedszkola
Podstawa Wychowania Przedszkolnego
EWALUACJA ZEWNĘTRZNA - RAPORT
RODO

Galeria
Kontakt
    SówkiDzień Jabłka


Dzień Jabłka w grupie Sówek zaowocował współpracą nad przygotowaniem soku jabłkowego. Dzieci pokroiły jabłka, umieściły je w sokowirówce, wycisnęły co do kropelki, a po wszystkim przelany do kubeczków, przepyszny sok jabłkowy, z dużą dawką witaminy C, wypiły duszkiem zadowolone z efektów wspólnego działania. W nawiązaniu do święta jabłka powstały też piękne prace plastyczne, przedstawiające oczywiście nasze polskie, różnokolorowe, soczyste jabłka.
P.M.


Wizyta w bibliotece


Po raz pierwszy od długiego czasu Biblioteka Miejska na osiedlu Niepodległości zaprosiła dzieci na prawdziwe, stacjonarne zajęcia biblioteczne. Panie bibliotekarki zaprezentowały naszym Sówkom kilkanaście najciekawszych książek, jakie mogą zainteresować przedszkolaka. Dzieci miały również możliwość samodzielnego obejrzenia wszystkich omówionych książeczek, po czym wybrały trzy, które wypożyczyliśmy. Podczas pracy zespołowej Sówki ozdobiły kolorowe litery do napisu BIBLIOTEKA, który zawisł na honorowym miejscu w naszej sali.
P.M.

 
Jesienne lampiony


Jesień to czas, kiedy z drzew spadają złociste liście. Właśnie z tych jesiennych listków Sówki zrobiły śliczne lampiony. Oklejony listkami słoiczek, a w nim maleńka świeczka, będzie pięknym elementem, który ozdobi stół lub parapet i wprowadzi ciepłą, przyjemną atmosferę.
P.M.