Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

Tygryski

PIERWSZA WIZYTA W BIBLIOTECE

29 października Przedszkolaki z grupy „Tygrysy” odwiedziły bibliotekę i uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Dowiedziały się w jaki sposób wypożycza się książka, jakie książki znajdują się w bibliotece, a przede wszystkim do czego służy biblioteka. Na koniec spotkania Dzieci wspólnie ozdobiły napis „biblioteka”, który zawisł w naszym przedszkolu.

SPOTKANIE Z CHASEM

20 września 2021 Przedszkolaki spotkały się ze swoja ulubioną postacią z bajki „Psi Patrol” jaką jest Chase. Był to czas wspólnych tańcy, przybijania „piątek” oraz zrobienia wspólnego zdjęcia.

WRZESIEŃ U „TYGRYSKÓW”

Dzieci z grupy „Tygrysy” w pierwszych dniach września poznały swoją nową salę, nowe zabawki, a także omówiliśmy Kodeks Przedszkolaka. Był czas na zabawy swobodne, lepienie z plasteliny oraz utrwalenie nazw kolorów w języku angielskim.